Ke stažení

Výsledky krajských kol Geologické olympiády 2021.

Přehledné výsledky okresních kol Geologické olympiády 2021.

Přehledné výsledky školních kol Geologické olympiády 2021.

Přehledný harmonogram pro celý ročník GO 2021.

Propagační plakát pro soutěžící v Geologické olympiádě 2020/ 2021 (formát A3+).

Výsledková listina celostátního kola GO 2020.

Vítězové krajských kol Geologické olympiády 2020 v jednotlivých krajích. Hvězdičkou jsou označeni posttupující do celostátního kola.

Instrukce pro konání elektronické formy krajských kol Geologické olympiády 2020.

Testové otázky krajského kola GO 2019 - zadání pro kategorii B (žáci středních škol a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií). Poslední dvě otázky se vždy vztahují k danému kraji, v tomto případě k Libereckému.

Řešení testu krajského kola GO 2019 pro kategorii B (žáci středních škol a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií). Poslední dvě otázky se vždy vztahují k danému kraji, v tomto případě k Libereckému.

Testové otázky krajského kola GO 2019 - zadání pro kategorii A (žáci základních škol a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií). Poslední dvě otázky se vždy vztahují k danému kraji, v tomto případě k Libereckému.

Řešení testu krajského kola GO 2019 pro kategorii A (žáci základních škol a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií). Poslední dvě otázky se vždy vztahují k danému kraji, v tomto případě k Libereckému.

Testové otázky krajského kola GO 2018 - zadání. Poslední dvě otázky se vždy vztahují k danému kraji, v tomto případě k Libereckému.

Řešení testu krajského kola GO 2018. Poslední dvě otázky se vždy vztahují k danému kraji, v tomto případě k Libereckému.

Testové otázky krajského kola GO 2017 - zadání. Poslední dvě otázky se vždy vztahují k danému kraji, v tomto případě k Libereckému.

Řešení testu krajského kola GO 2017. Poslední dvě otázky se vždy vztahují k danému kraji, v tomto případě k Libereckému.

Výsledky školního kola Geologické olympiády 2020 - celorepublikové vyhodnocení se seznamem 13 nejúspěšnějších soutěžích v kategorii A i B.

Instrukce pro zájemce o soutěž

Přehledné výsledky okresního kola Geologické olympiády 2020 - celorepublikové vyhodnocení se seznamem 11 nejúspěšnějších soutěžích v kategorii A i B.

Instrukce pro pedagogy, kteří mají zájem o organizaci školního a okresního kola na svojí škole.

Propagační leták ke GO 2019/ 2020 (formát A5).

Propagační leták pro GO 2019/ 20 (formát A3).

Propagační plakát pro krajské kolo Geologické olympiády  2019/ 2020 (formát A3+).

Harmonogram Geologické olympiády 2019/ 2020.

Přehled organizátorů krajských kol Geologické olmypiády včetně adres míst konání a případných odkazů na webové stránky s podrobnými informacemi.

Pravidla Geologické olympiády jednoduše.

Plné znění Organizačního řádu Geologické olympiády.

Testové otázky školního kola včetně odpovědí ve formátu pdf.

Ukázka, jak test školního kola GO vypadá.