Ke stažení

Podrobný program ústředního kola Geologické olympiády 2024 konaného v Hořicíchve dnech 7.–10. 5. 2024.

Leták ve formátu PDF pro zájemce o účast v Geologické olympiádě.

Návod pro přihlášení do GO 2024 – popis a návodné obrázky.

Testové otázky krajského kola GO 2019 - zadání pro kategorii B (žáci středních škol a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií). Poslední dvě otázky se vždy vztahují k danému kraji, v tomto případě k Libereckému.

Řešení testu krajského kola GO 2019 pro kategorii B (žáci středních škol a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií). Poslední dvě otázky se vždy vztahují k danému kraji, v tomto případě k Libereckému.

Testové otázky krajského kola GO 2019 - zadání pro kategorii A (žáci základních škol a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií). Poslední dvě otázky se vždy vztahují k danému kraji, v tomto případě k Libereckému.

Řešení testu krajského kola GO 2019 pro kategorii A (žáci základních škol a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií). Poslední dvě otázky se vždy vztahují k danému kraji, v tomto případě k Libereckému.

Testové otázky krajského kola GO 2018 - zadání. Poslední dvě otázky se vždy vztahují k danému kraji, v tomto případě k Libereckému.

Řešení testu krajského kola GO 2018. Poslední dvě otázky se vždy vztahují k danému kraji, v tomto případě k Libereckému.

Testové otázky krajského kola GO 2017 - zadání. Poslední dvě otázky se vždy vztahují k danému kraji, v tomto případě k Libereckému.

Řešení testu krajského kola GO 2017. Poslední dvě otázky se vždy vztahují k danému kraji, v tomto případě k Libereckému.

Propagační leták pro GO 2019/ 20 (formát A3).

Pravidla Geologické olympiády jednoduše.

Plné znění Organizačního řádu Geologické olympiády.

Testové otázky školního kola včetně odpovědí ve formátu pdf.

Ukázka, jak test školního kola GO vypadá.

Jmenné kontakty na garanty krajských kol pro ročník GO 2022.