Ke stažení

Vítězové krajských kol Geologické olympiády 2020 v jednotlivých krajích. Hvězdičkou jsou označeni posttupující do celostátního kola.

Instrukce pro konání elektronické formy krajských kol Geologické olympiády 2020.

Testové otázky krajského kola GO 2019 - zadání pro kategorii B (žáci středních škol a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií). Poslední dvě otázky se vždy vztahují k danému kraji, v tomto případě k Libereckému.

Řešení testu krajského kola GO 2019 pro kategorii B (žáci středních škol a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií). Poslední dvě otázky se vždy vztahují k danému kraji, v tomto případě k Libereckému.

Testové otázky krajského kola GO 2019 - zadání pro kategorii A (žáci základních škol a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií). Poslední dvě otázky se vždy vztahují k danému kraji, v tomto případě k Libereckému.

Řešení testu krajského kola GO 2019 pro kategorii A (žáci základních škol a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií). Poslední dvě otázky se vždy vztahují k danému kraji, v tomto případě k Libereckému.

Testové otázky krajského kola GO 2018 - zadání. Poslední dvě otázky se vždy vztahují k danému kraji, v tomto případě k Libereckému.

Řešení testu krajského kola GO 2018. Poslední dvě otázky se vždy vztahují k danému kraji, v tomto případě k Libereckému.

Testové otázky krajského kola GO 2017 - zadání. Poslední dvě otázky se vždy vztahují k danému kraji, v tomto případě k Libereckému.

Řešení testu krajského kola GO 2017. Poslední dvě otázky se vždy vztahují k danému kraji, v tomto případě k Libereckému.

Výsledky školního kola Geologické olympiády 2020 - celorepublikové vyhodnocení se seznamem 13 nejúspěšnějších soutěžích v kategorii A i B.

Instrukce pro zájemce o soutěž

Přehledné výsledky okresního kola Geologické olympiády 2020 - celorepublikové vyhodnocení se seznamem 11 nejúspěšnějších soutěžích v kategorii A i B.

Instrukce pro pedagogy, kteří mají zájem o organizaci školního a okresního kola na svojí škole.

Propagační leták ke GO 2019/ 2020 (formát A5).

Propagační leták pro GO 2019/ 20 (formát A3).

Propagační plakát pro krajské kolo Geologické olympiády  2019/ 2020 (formát A3+).

Harmonogram Geologické olympiády 2019/ 2020.

Přehled organizátorů krajských kol Geologické olmypiády včetně adres míst konání a případných odkazů na webové stránky s podrobnými informacemi.

Pravidla Geologické olympiády jednoduše.

Plné znění Organizačního řádu Geologické olympiády.

Testové otázky školního kola včetně odpovědí ve formátu pdf.

Ukázka, jak test školního kola GO vypadá.